staff
recruitment

Пошук ТОП менеджерів

Вирішимо вашу бізнес-задачу
сильним кандидатом у найкоротші
терміни. Ми допоможемо зрозуміти, хто
вам потрібен, отримайте безкоштовну консультацію.
Как мы решим
вашу задачу
(2 мин)

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asohina/asohina.com/www/wp-content/themes/new-sohina/home.php on line 47
Закрили 3000+
вакансій в Україні
та СНД

У багатьох компаніях найвищі керівні посади часто обіймають співробітники, які пропрацювали багато років і здобули відповідну репутацію. Але не завжди сильний фахівець може стати ефективним управлінцем. Тому, щоб уникнути ризиків, варто скористатися послугами кадрової агенції з підбору ТОП-менеджерів, яка підбере кандидата з необхідними професійними, діловими та особистими якостями. Компанія гарантовано отримає управлінця, який:

 • Має глибокі знання та успішний досвід.
 • Вміє організувати ефективну роботу команди, залучити клієнтів.
 • Демонструє найвищі показники продуктивності.
 • Дотримується корпоративної культури і мотивує колектив.
 • Приймає обґрунтовані рішення у складних та нестандартних ситуаціях.
 • Має експертний рівень знань у своїй сфері.
 • Використовує різні способи досягнення цілей.
 • Підтримує корпоративну культуру, несе відповідальність за результат.

Як знайти гідного ТОП менеджера

При виборі ТОП менеджерів застосовуються нестандартні підходи. Наприклад, досвідчених керівників не шукають за оголошенням, у популярних соцмережах, тематичних групах. Під час пошуку керівника застосовують такі технології:

 • Headhunting.
 • Прямий закритий пошук.
 • Відкритий пошук.

У такому разі часто вдаються до методу Headhuntin, який передбачає участь високопрофесійного рекрутера. По суті це переманювання успішного управлінця з конкуруючих компаній, які демонструють відмінні результати своєї поточної діяльності. Для цього рекрутери використовують власні бази даних, виходять на особистий зв'язок із можливим кандидатом, пропонуючи привабливі умови роботи та нестандартні мотивації.

При закритому пошуку розглядають кандидатури з-поміж зайнятих управлінців, які є носієм бізнесу та не зацікавлені в переході в іншу компанію. В результаті такого підходу клієнт отримує актуальну інформацію про конкретний сегмент ринку праці та претендентів із високим рівнем професійної компетенції.

Відкритий пошук – класичний спосіб підбору персоналу, доцільність якого у такому разі розглядають на етапі обговорення заявки із замовником.

how much

Скільки коштує підібрати персонал?

Ми беремо відсоток від заробітної плати працівника, який обговорюємо індивідуально, залежно від майбутнього завдання.

Де ми шукатимемо для Вас ТОП-менеджера

Для пошуку ТОП менеджерів використовують різні канали:

 • LinkedIn;
 • спеціалізовані спільноти;
 • особисті рекомендації.

Соцмережа LinkedIn відрізняється від інших, оскільки її часто використовують для налагодження професійних зв’язків, встановлення контактів. У багатьох «топів» зараз є особистий обліковий запис у цій соцмережі. Шукати в LinkedIn можна різними способами – за професійними навичками “skills”, за заголовком, вказуючи назву професії в пошуковому рядку. Також можна задіяти пошукову систему Google, сформулювавши правильний запит.

Тематичні групи та сторінки у популярних соцмережах також можуть містити корисну інформацію. Для більш стислих пошуків можна використовувати аналіз груп, які стосуються тільки ТОП-менеджерів. Тут аналізується частота та кількість публікацій, присутність авторитетних особистостей. Відповідному кандидату надсилається особисте повідомлення.

Особисті рекомендації у випадках грають роль резюме. Досвід особистого спілкування та роботи з претендентом є досить серйозним аргументом. Але при цьому обов’язково враховується людський фактор, залучення рекомендавця до процесу. Тому кожен кандидат, який навіть має блискучу рекомендацію, обов’язково проходить усі етапи відбору та перевірки, які передбачені для даної посади та професії.

Способи перевірки кваліфікації ТОП-менеджера

У кадровій агенції з підбору ТОП-менеджерів Sohina застосовують різні методи перевірки кваліфікації, які продемонстрували високу ефективність. Конкретний спосіб залежить від професіоналізму рекрутера та особливостей претендента на посаду управлінця.

Якщо перевірку здійснює експерт у певній галузі, сфері, то на першій співбесіді можна отримати багато корисної інформації:

 • Які завдання вирішував претендент на колишньому місці роботи.
 • Які способи та методи він застосував. Чому зробив такий вибір.
 • Думка про бізнес замовника.
 • Як можна покращити показники та підвищити ефективність діяльності компанії.
 • Яка система цінностей кандидата.

Досвідчений рекрутер після такого спілкування може об’єктивно оцінити професійні та ділові якості претендента. Проте такому інтерв’ю передує серйозна підготовка – консультації з експертами, обговорення цілей та завдань компанії, формування списку критеріїв, яким має відповідати відповідний кандидат.

У ході співбесіди також з’ясовується, які завдання вирішував здобувач. У яких випадках він був виконавцем та які методи досягнення мети застосовував. Це дає змогу з’ясувати конкретні практичні навички. Також має значення досвід виходу зі складних та нестандартних ситуацій, здатність швидко орієнтуватися, приймати конкретні рішення та брати на себе відповідальність.

Кожна співбесіда резюмується, підбивається підсумок. Результати інтерв’ю повинні дати чіткі відповіді на запитання, чи зможе чи претендент швидко влитися в команду і очолити її, стати авторитетним лідером. Який тип управління він застосовує практично. Який корисний досвід може використати. Які завдання може швидко та результативно вирішити. Всі ці моменти є важливими, оскільки вони враховуються при прийнятті остаточного рішення.

Переваги роботи з SohinAConsulting

Довіривши агенції з підбору ТОП менеджерів SohinAConsulting відповідальну місію, ви отримаєте керівника, який виведе ваш бізнес на новий рівень. Використовуючи спеціальні канали та методи, ми знайдемо ідеального кандидата.

Переваги співпраці з професіоналами нашої рекрутингової агенції – такі:

 • Над рішенням завдання працює команда, у якій кожен експерт виконує конкретну функцію.
 • Застосування рекрутингових технологій, які дають потік кандидатів із необхідним рівнем компетенції, досвідом та діловими якостями.
 • Використання власної бази перевірених менеджерів та фахівців вищої ланки.
 • Розуміння того, що ефективні управлінці та висококласні співробітники у різних сферах – це основа процвітання будь-якого бізнесу.
 • Команда РА застосовує сучасні рекрутингові технології підбору ТОП менеджерів, вузькопрофільних фахівців та ключових працівників, використовуючи їх відповідно до цілей проекту та вимог замовника.

Залишіть заявку зараз, щоб наш експерт склав оптимальну стратегію пошуку для вашої вакансії

Залишіть заяку,
щоб отримати:

Посадові обов'язки
керівника відділу продажу:
 • що робити із завантаженням
  у відсотках;
 • точки контролю для
  власника бізнесу;
 • психопрофілі.
Чек-лист оцінки резюме.
Приклад вакансій
керівника відділу продажів.
Посадові обов'язки
керівника відділу продажу:
 • що робити із завантаженням
  у відсотках;
 • точки контролю для
  власника бізнесу;
 • психопрофілі.
Чек-лист оцінки резюме.
Приклад вакансій
керівника відділу продажів.

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Політика конфіденційності

Ваша конфиденциальность очень важна для нас. Мы хотим, чтобы Ваша работа в Интернет по возможности была максимально приятной и полезной, и Вы совершенно спокойно использовали широчайший спектр информации, инструментов и возможностей, которые предлагает Интернет.

Личная информация Членов, собранная при регистрации (или в любое другое время) преимущественно используется для подготовки Продуктов или Услуг в соответствии с Вашими потребностями. Ваша информация не будет передана или продана третьим сторонам. Однако мы можем частично раскрывать личную информацию в особых случаях, описанных в «Согласии с рассылкой»

Какие данные собираются на сайте

При добровольной регистрации на получение рассылки вы отправляете свое Имя и E-mail через форму регистрации.

С какой целью собираются эти данные

Имя используется для обращения лично к вам, а ваш e-mail для отправки вам писем рассылок, новостей, полезных материалов, коммерческих предложений.

Ваши имя и e-mail не передаются третьим лицам, ни при каких условиях кроме случаев, связанных с исполнением требований законодательства.

Вы можете отказаться от получения писем рассылки и удалить из базы данных свои контактные данные в любой момент, кликнув на ссылку для отписки, присутствующую в каждом письме.

Как эти данные используются

При помощи этих данных собирается информация о действиях посетителей на сайте с целью улучшения его содержания, улучшения функциональных возможностей сайта и, как следствие, создания качественного контента и сервисов для посетителей.

Вы можете в любой момент изменить настройки своего браузера так, чтобы браузер блокировал все файлы или оповещал об отправке этих файлов. Учтите при этом, что некоторые функции и сервисы не смогут работать должным образом.

Как эти данные защищаются

Для защиты Вашей личной информации мы используем разнообразные административные, управленческие и технические меры безопасности. Наша Компания придерживается различных международных стандартов контроля, направленных на операции с личной информацией, которые включают определенные меры контроля по защите информации, собранной в Интернет.

Наших сотрудников обучают понимать и выполнять эти меры контроля, они ознакомлены с нашим Уведомлением о конфиденциальности, нормами и инструкциями.

Тем не менее, несмотря на то, что мы стремимся обезопасить Вашу личную информацию, Вы тоже должны принимать меры, чтобы защитить ее.

Мы настоятельно рекомендуем Вам принимать все возможные меры предосторожности во время пребывания в Интернете. Организованные нами услуги и веб-сайты предусматривают меры по защите от утечки, несанкционированного использования и изменения информации, которую мы контролируем. Несмотря на то, что мы делаем все возможное, чтобы обеспечить целостность и безопасность своей сети и систем, мы не можем гарантировать, что наши меры безопасности предотвратят незаконный доступ к этой информации хакеров сторонних организаций.

В случае изменения данной политики конфиденциальности вы сможете прочитать об этих изменениях на этой странице или, в особых случаях, получить уведомление на свой e-mail.

Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов'язаних із дотриманням вимог законодавства.

Ви можете відмовитись від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє у кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються?

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Сповіщенням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобігнуть незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Про відповідальність

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

За жодних обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-яку пряму, непряму, особливу чи іншу непряму шкоду внаслідок будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів за будь-яку втрачену вигоду, призупинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах або іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлена про можливість такої шкоди.

Користувач погоджується, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми та закони про захист прав споживачів не можуть застосовуватися до використання ним Сайту, оскільки він не надає відплатних послуг.

Використовуючи цей Сайт, Ви висловлюєте свою згоду з «Відмовою від відповідальності» та встановленими Правилами та приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті – ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:

1) За Вашою згодою: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Вашу явну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс із третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, що працюють від нашої особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, що виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки для надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це спричинено необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію під час вибору постачальників послуг.

3) Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім чи спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях та не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не передаватимемо Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонованих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, що спільно позиціонуються. За запитом анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитись перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу чи трансферті бізнесу наша компанія надасть Вам можливість відмовитись від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, які раніше надавали наші компанії.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої з наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або ухвал суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; а також зміцнення або захист прав Компанії та її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути будь-якої миті змінена або повністю видалена з нашої бази на Ваш запит. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити будь-якої миті за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.