staff
recruitment

Рекрутингова агенція у Києві

Вирішимо вашу бізнес-задачу
сильним кандидатом у найкоротші
терміни. Ми допоможемо зрозуміти, хто
вам потрібен, отримайте безкоштовну консультацію.
Как мы решим
вашу задачу
(2 мин)

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/asohina/asohina.com/www/wp-content/themes/new-sohina/home.php on line 47
Закрили 3000+
вакансій в Україні
та СНД

Кадрова агенція у Києві

Які методики використовує рекрутингова агенція Sohina

Самостійний підбір працівників потребує досить багато часу та пов'язаний із численними ризиками. Уникнути помилок, репутаційних та фінансових втрат допоможуть послуги рекрутингової агенції, яка ефективно вирішує завдання, пов'язані з пошуком та наймом персоналу. Ми співпрацюємо з провідними представниками бізнесу, знаходимо ТОП менеджерів та фахівців для компаній, що працюють у галузі будівництва, продажу та обслуговування, IT, рітейлу, фінансів.

Працюємо за алгоритмом, ефективність якого доведена практично. Тому замовник отримує бажаний результат за мінімальних витрат часу та коштів. Основні принципи та методи роботи SohinAConsulting:

 • Глибокий аналіз потреб, пріоритетів та запитів замовника щодо претендента.
 • Створення профілю кандидата, що ідеально підходить для конкретної посади.
 • Підготовка списку претендентів, які максимально відповідають вимогам замовника.
 • Аналіз резюме, рекомендацій, портфоліо, соціальних мереж кандидата. Встановлення контакту та розміщення оголошень.
 • Проведення поглибленого аналізу знань, навичок та ділових якостей претендентів.

На початковому етапі вивчаються кваліфікації та компетенції, основні обов'язки працівника, визначається обсяг робіт. Також аналізуються умови для працівника – обов'язкові пункти та термін контракту, особливості заробітної плати. У результаті – формуються критерії для пошуку претендента на конкретну вакансію.

Завершальний етап включає проведення телефонної та розширеної співбесіди, вивчення рекомендацій. На вимогу замовника можуть бути проведені випробування, організовано виконання завдання.

В результаті професійного пошуку співробітників та поетапного відбору клієнт отримує від 3 до 5 кандидатів, серед яких обирає того, хто максимально відповідає вимогам.

Особливості роботи рекрутингової агенції Sohina

Багатьом роботодавцям досить складно знайти відповідного фахівця, оскільки це вимагає багато часу та спеціальних знань. Наша кадрова агенція підбирає працівників виключно під вимоги вашого бізнесу. Пошук проводиться з урахуванням таких критеріїв:

 • рівня кваліфікації;
 • особистих та ділових якостей;
 • наявності рекомендаційних листів;
 • можливості швидкої адаптації до умов роботи;
 • наявності особистої мотивації.

Комплексний підхід дозволяє максимально точно оцінити рівень підготовки кандидата, виявити його слабкі та сильні сторони.

how much

Скільки коштує підібрати персонал?

Ми беремо відсоток від заробітної плати працівника, який обговорюємо індивідуально, залежно від майбутнього завдання.

Переваги нашої кадрової агенції

Основною перевагою послуг рекрутингової компанії Sohina є максимальне задоволення запитів клієнта щодо пошуку конкретного спеціаліста, гарантований захист компанії від фінансових втрат та інших ризиків, пов’язаних із наймом некомпетентних працівників.

Серед інших переваг співпраці з нами варто відзначити:

 • Команду рекрутерів зі спеціальною підготовкою та досвідом у даній сфері.
 • Наявність великої бази даних, яка регулярно переглядається та оновлюється. Ми підшукуємо кандидатів як шляхом аналізу резюме, так і серед зайнятих працівників, яких може зацікавити пропозиція вашої компанії.
 • Оперативне виконання заявок. Значна частина клієнтів отримує пропозиції з кандидатами на день укладання договору. Якщо замовник висуває підвищені вимоги до претендента або потрібно закрити специфічну вакансію, претендент попередньо проходить співбесіду в рекрутинговій агенції. За її результатами відібрані протягом тижня резюме надсилаються замовнику.
 • Мінімізацію витрат, пов’язаних із пошуком персоналу. Довіряючи це завдання професіоналам, ви заощаджуєте час і кошти, а також запобігаєте втратам, які може зазнати компанія в результаті непрофесійної діяльності співробітника.

Агенція Sohina пропонує співпрацю на гнучких та вигідних умовах. Незалежно від складності поставленого завдання, клієнт гарантовано отримує результат, який відповідає його запитам та пріоритету.

Місія агенції Sohina

Професійний підбір персоналу в Києві – завдання, яке компанія Sohina вирішує максимально ефективно та з повним задоволенням вимог клієнта. При цьому основна місія агенції полягає в тому, щоб зробити ваш бізнес більш успішним і перспективним.

Цілі, які ми переслідуємо у процесі діяльності РА, полягають у наступному:

 • Оперативному пошуку та підборі фахівців згідноі з критеріями клієнта.
 • Адаптації претендента до нових умов роботи, колективу.
 • Забезпечення максимальної ефективності роботи як рядового клерка, так і ТОП-менеджера. Оптимізації процесів на всіх рівнях компанії.
 • Завдяки продуманій стратегії, використанню комплексних методів, обліку персональних запитів клієнта, ми надаємо сучасний сервіс із гарантованим результатом та розраховуємо на довгострокову співпрацю.

Чому необхідно вибрати SohinAConsulting

Комплексні HR-послуги, які надає наша агенція з підбору персоналу, дозволяють максимально швидко і якісно вирішувати всі завдання, пов’язані з управлінням персоналом. При цьому компанія може зосередитись на досягненні цілей, пов’язаних з основною діяльністю.

Нам довіряють провідні компанії, які спромоглися оцінити якість наших послуг. Такий вибір обумовлений наступними факторами:

 • У нашій агенції можна отримати широкий перелік послуг, пов’язаних із підбором кадрів та управлінням персоналом, регулюванням трудових відносин.
 • Наша команда – це юристи, рекрутери, менеджери, які мають відмінну підготовку та достатній досвід для швидкого та результативного вирішення будь-яких бізнес-завдань.
 • Співпраця на основі індивідуальних рішень робить сервіс максимально комфортним для кожного клієнта. Ми всебічно аналізуємо особливості бізнесу та завжди знаходимо оптимальні рішення.

Залишіть заявку на сайті і наш експерт підготує для вас персональну стратегію підбору кращого кандидата.

Залишіть заявку зараз, щоб наш експерт склав оптимальну стратегію пошуку для вашої вакансії

Залишіть заяку,
щоб отримати:

Посадові обов'язки
керівника відділу продажу:
 • що робити із завантаженням
  у відсотках;
 • точки контролю для
  власника бізнесу;
 • психопрофілі.
Чек-лист оцінки резюме.
Приклад вакансій
керівника відділу продажів.
Посадові обов'язки
керівника відділу продажу:
 • що робити із завантаженням
  у відсотках;
 • точки контролю для
  власника бізнесу;
 • психопрофілі.
Чек-лист оцінки резюме.
Приклад вакансій
керівника відділу продажів.

Замовити дзвінок

Замовити дзвінок

Політика конфіденційності

Ваша конфиденциальность очень важна для нас. Мы хотим, чтобы Ваша работа в Интернет по возможности была максимально приятной и полезной, и Вы совершенно спокойно использовали широчайший спектр информации, инструментов и возможностей, которые предлагает Интернет.

Личная информация Членов, собранная при регистрации (или в любое другое время) преимущественно используется для подготовки Продуктов или Услуг в соответствии с Вашими потребностями. Ваша информация не будет передана или продана третьим сторонам. Однако мы можем частично раскрывать личную информацию в особых случаях, описанных в «Согласии с рассылкой»

Какие данные собираются на сайте

При добровольной регистрации на получение рассылки вы отправляете свое Имя и E-mail через форму регистрации.

С какой целью собираются эти данные

Имя используется для обращения лично к вам, а ваш e-mail для отправки вам писем рассылок, новостей, полезных материалов, коммерческих предложений.

Ваши имя и e-mail не передаются третьим лицам, ни при каких условиях кроме случаев, связанных с исполнением требований законодательства.

Вы можете отказаться от получения писем рассылки и удалить из базы данных свои контактные данные в любой момент, кликнув на ссылку для отписки, присутствующую в каждом письме.

Как эти данные используются

При помощи этих данных собирается информация о действиях посетителей на сайте с целью улучшения его содержания, улучшения функциональных возможностей сайта и, как следствие, создания качественного контента и сервисов для посетителей.

Вы можете в любой момент изменить настройки своего браузера так, чтобы браузер блокировал все файлы или оповещал об отправке этих файлов. Учтите при этом, что некоторые функции и сервисы не смогут работать должным образом.

Как эти данные защищаются

Для защиты Вашей личной информации мы используем разнообразные административные, управленческие и технические меры безопасности. Наша Компания придерживается различных международных стандартов контроля, направленных на операции с личной информацией, которые включают определенные меры контроля по защите информации, собранной в Интернет.

Наших сотрудников обучают понимать и выполнять эти меры контроля, они ознакомлены с нашим Уведомлением о конфиденциальности, нормами и инструкциями.

Тем не менее, несмотря на то, что мы стремимся обезопасить Вашу личную информацию, Вы тоже должны принимать меры, чтобы защитить ее.

Мы настоятельно рекомендуем Вам принимать все возможные меры предосторожности во время пребывания в Интернете. Организованные нами услуги и веб-сайты предусматривают меры по защите от утечки, несанкционированного использования и изменения информации, которую мы контролируем. Несмотря на то, что мы делаем все возможное, чтобы обеспечить целостность и безопасность своей сети и систем, мы не можем гарантировать, что наши меры безопасности предотвратят незаконный доступ к этой информации хакеров сторонних организаций.

В случае изменения данной политики конфиденциальности вы сможете прочитать об этих изменениях на этой странице или, в особых случаях, получить уведомление на свой e-mail.

Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов'язаних із дотриманням вимог законодавства.

Ви можете відмовитись від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє у кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції та послуги не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються?

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Сповіщенням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

Тим не менш, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми наполегливо рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобігнуть незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.

Про відповідальність

Відповідно до чинного законодавства, Адміністрація відмовляється від будь-яких запевнень та гарантій, надання яких може іншим чином розумітися, та відмовляється від відповідальності щодо Сайту, Вмісту та їх використання.

За жодних обставин Адміністрація Сайту не буде нести відповідальності ні перед якою стороною за будь-яку пряму, непряму, особливу чи іншу непряму шкоду внаслідок будь-якого використання інформації на цьому Сайті або на будь-якому іншому сайті, на який є гіперпосилання з нашого сайту, виникнення залежності, зниження продуктивності, звільнення або переривання трудової активності, а також відрахування з навчальних закладів за будь-яку втрачену вигоду, призупинення господарської діяльності, втрату програм або даних у Ваших інформаційних системах або іншим чином, що виникли у зв'язку з доступом, використанням або неможливістю використання Сайту, Вмісту або будь-якого пов'язаного інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, перебоєм, дефектом, простоєм у роботі або затримкою в передачі, комп'ютерним вірусом або системним збоєм, навіть якщо адміністрація буде явно повідомлена про можливість такої шкоди.

Користувач погоджується, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами права.

Користувач погоджується з тим, що норми та закони про захист прав споживачів не можуть застосовуватися до використання ним Сайту, оскільки він не надає відплатних послуг.

Використовуючи цей Сайт, Ви висловлюєте свою згоду з «Відмовою від відповідальності» та встановленими Правилами та приймаєте всю відповідальність, яка може бути на Вас покладена.

Згода з розсилкою

Заповнюючи форму на нашому сайті – ви погоджуєтесь з нашою політикою конфіденційності. Також ви погоджуєтесь з тим, що ми маємо право розголошувати ваші особисті дані у таких випадках:

1) За Вашою згодою: У всіх інших випадках перед передачею інформації про Вас третім сторонам наша Компанія зобов'язується отримати Вашу явну згоду. Наприклад, наша Компанія може реалізовувати спільну пропозицію або конкурс із третьою стороною, тоді ми попросимо у Вас дозвіл на спільне використання Вашої особистої інформації з третьою стороною.

2) Компаніям, що працюють від нашої особи: Ми співпрацюємо з іншими компаніями, що виконують від нашої особи функції бізнес-підтримки, у зв'язку з чим Ваша особиста інформація може бути частково розкрита. Ми вимагаємо, щоб такі компанії використовували інформацію тільки для надання послуг за договором; їм забороняється передавати цю інформацію іншим сторонам у ситуаціях, відмінних від випадків, коли це спричинено необхідністю надання обумовлених послуг. Приклади функцій бізнес-підтримки: виконання замовлень, реалізація заявок, видача призів та бонусів, проведення опитувань серед клієнтів та управління інформаційними системами. Ми також розкриваємо узагальнену неперсоніфіковану інформацію під час вибору постачальників послуг.

3) Дочірнім та спільним підприємствам: Під дочірнім чи спільним підприємством розуміється організація, не менше 50% пайової участі якої належить Компанії. При передачі Вашої інформації партнеру по дочірньому або спільному підприємству наша Компанія вимагає не розголошувати цю інформацію іншим сторонам у маркетингових цілях та не використовувати Вашу інформацію будь-яким шляхом, що суперечить Вашому вибору. Якщо Ви вказали, що не хочете отримувати від нашої Компанії будь-які маркетингові матеріали, то ми не передаватимемо Вашу інформацію своїм партнерам по дочірнім та спільним підприємствам для маркетингових цілей.

4) На спільно позиціонованих або партнерських сторінках: Наша Компанія може ділитися інформацією з компаніями-партнерами, разом з якими реалізує спеціальні пропозиції та заходи щодо просування товару на сторінках нашого сайту, що спільно позиціонуються. За запитом анкетних даних на таких сторінках Ви отримаєте попередження про передачу інформації. Партнер використовує будь-яку надану Вами інформацію згідно з власним повідомленням про конфіденційність, з яким Ви можете ознайомитись перед наданням інформації про себе.

5) При передачі контролю над підприємством: Наша Компанія залишає за собою право передавати Ваші анкетні дані у зв'язку з повним або частковим продажем або трансфертом нашого підприємства або його активів. При продажу чи трансферті бізнесу наша компанія надасть Вам можливість відмовитись від передачі інформації про себе. У деяких випадках це може означати, що нова організація не зможе далі надавати Вам послуги або продукти, які раніше надавали наші компанії.

6) Правоохоронним органам: Наша Компанія може без Вашої на те згоди розкривати персональну інформацію третім сторонам з будь-якої з наступних причин: щоб уникнути порушень закону, нормативних правових актів або ухвал суду; участь у урядових розслідуваннях; допомога у запобіганні шахрайству; а також зміцнення або захист прав Компанії та її дочірніх підприємств.

Вся особиста інформація, яка передана Вами для реєстрації на нашому сайті, може бути будь-якої миті змінена або повністю видалена з нашої бази на Ваш запит. Для цього Вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у спеціальному розділі нашого сайту.

Якщо Ви захочете відмовитися від отримання листів нашої регулярної розсилки, ви можете це зробити будь-якої миті за допомогою спеціального посилання, яке розміщується в кінці кожного листа.